Starannie przygotujemy Twoje zakupy, sprawdzimy produkty, terminy przydatności i przywieziemy pod podany adres o wybranej godzinie. Wyślij zamówienie z dostawą "Frega24" (sprawdź dostępność po kodzie pocztowym)
Jeśli dostawa transportem sklepu nie jest dostępna w Twojej miejscowości, złóż zamówienie z dostawą kurierem. Każda paczka jest ubezpieczona.
Żeby czas oczekiwania na zakupy był jak najkrótszy, wszystkie produkty są w naszym magazynie.O nas  
  

Sklep internetowy frega24.pl  prowadzony jest przez FREGA Frejowski, Garbol Sp. J. z siedzibą w Kielcach przy ulicy Batalionów Chłopskich 172, wpisaną do  Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, IX wydział Gospodarczy  Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000084815, Regon 2905000602,  NIP 657-038-60-05.
Telefoniczny kontakt z Biurem Obsługi Klienta sklepu internetowego można nawiązać pod numerem infolinii 800 060 050.
Pocztę elektroniczną (e-mail) można kierować pod adres: bok@frega24.pl

Informacje o FREGA Frejowski, Garbol Spółka Jawna 

FREGA Frejowski, Garbol Spółka Jawna działa na rynku od 1991 roku, jest firmą dystrybucyjną specjalizującą się w dostawach towarów handlowych do 10 000 punktów detalicznych klientów indywidualnych oraz sieciowych. Obszar działania obejmuje 7 województw: Świętokrzyskie, Mazowieckie, Podlaskie, Podkarpackie, Małopolskie, Lubelskie oraz Śląskie. Realizacja zamówień odbywa się z 11 magazynów o łącznej powierzchni 25 tys. m2 przy użyciu 140 samochodów dostawczych. Klientami opiekuje się 90 mobilnych przedstawicieli handlowych. W listopadzie 2010 został uruchomiony dodatkowy kanał sprzedaży detalicznej dla klientów indywidualnych i instytucji z dostawą do ich siedziby – sklep internetowy pod adresem www.frega24.pl. Więcej informacji o firmie na stronie www.frega.com.pl.


Frega24.pl co nas wyróżnia spośród wielu sklepów:

Dostawa zakupów własnym transportem sklepu, sprawdź co zyskujesz:  

 • możliwość wyboru terminu dostawy przez klienta z dokładnością do 2 godzin (np 8-10,..., 18-20)
 • możliwość zapłaty kartą lub gotówką u kierowcy.
 • Przedpłata na rachunek bankowy - dostępne dla wszystkich form dostawy.
 • realizacja dostaw 6 dni w tygodniu

Dostarczamy zakupy również firmą kurierską na terenie Polski. Przesyłki są dokładnie sprawdzane i ubezpieczone. Możliwy jest również odbiór własny w siedzibie firmy - klinkij i sprawdź gdzie możesz odebrać zakupy.


Sklep frega24.pl prezentuje na stronie napoje alkoholowe będące zaproszeniem do zkładania ofert. Ze szczegółami zapoznaj się w zakładce "regulamin" - Regulamin składania ofert w sklepie PRZEMYSŁOWO- SPOŻYWCZYM w Kielcach przy ul. Wiśniowa 3

Sklep internetowy nie prowadzi sprzedaży alkoholu. Wystawione na stronie Sklepu internetowego alkohole nie stanowią oferty tego sklepu, a są jedynie zaproszeniem do składania ofert w sklepie przemysłowo-spożywczym w Kielcach przy ul. Wiśniowej 3. 

 

Dlaczego frega24

Uruchamiając nowy kanał dystrybucyjny pragniemy oszczędzić Państwu chociaż części czasu i wysiłku zużywanego na zakupy  w hipermarkecie. Szczególnie uciążliwe jest kupowanie całych opakowań produktów wielkogabarytowych oraz ciężkich ( zgrzewka mleka, papier toaletowy). Dzięki zakupom w naszym sklepie internetowym można zaoszczędzić wiele czasu i energii siedząc wygodnie przed komputerem. Zamówione towary zostaną dostarczone w wybranym przez Państwa czasie do miejsca zamieszkania lub pracy, a nasz pracownik wniesie zakupione produkty i złoży je we wskazanym miejscu. Możliwe jest  także dokonanie zamówienia dla innej osoby zamieszkałej w zasięgu naszej obsługi  i w ten sposób pomóc np. rodzinie, znajomej osobie  w podeszłym wieku, niepełnosprawnej albo chorej.

W przypadku instytucji, niewielkich organizacji takie zakupy obecnie wykonuje najczęściej wyznaczony pracownik, zwykle pracodawca nie zastanawia się nad kosztami transportu szczególnie istotnymi przy niewielkich zakupach, nie myśli także o tym, że pracownika nie ma w tym czasie w pracy, co także kosztuje. Teraz może skorzystać z oferty sklepu frega24, oszczędzając czas i pieniądze.

Jesteśmy otwarci w sferze naszego asortymentu, jeśli nawet nie posiadamy danego produktu a mieści się on w zakresie wymienionym wyżej pozyskamy go dla Państwa i wprowadzimy do stałej oferty.

Podobnie w kwestii zasięgu transportu, z uwagi na specyfikę usługi jest ona ograniczona terytorialnie do okręgu o promieniu około 70 km od naszych magazynów. W systemie informatycznym terytorium zostało opisane przy użyciu kodów pocztowych i może się zdarzyć, że miejscowość leżąca na trasie obsługiwanej została pominięta ale może być obsłużona logistycznie bez większych problemów. W takim przypadku po negatywnej weryfikacji kodu pocztowego na stronie  prosimy o kontakt z BOK w celu ewentualnego dopisania lokalizacji do systemu, co umożliwi składanie zamówień.

Dla stałych klientów przewidujemy atrakcyjne promocje, oraz możliwość wprowadzenia terminu płatności. Wszyscy klienci zostaną objęci programem lojalnościowym, przewidujemy atrakcyjne prezenty i kupony rabatowe.

Oferta firmy  

 • chemia gospodarcza
 • artykuły higieniczne
 • kosmetyki
 • wyroby tytoniowe wszystkich producentów
 • produkty sezonowe i impulsowe
 • leki pozaapteczne
 • napoje, kawa, herbata
 • artykuły biurowe
 • karmy dla zwierząt, art. zoologiczne

Oferta sklepu internetowego będzie stale poszerzana.

 

Zapraszamy do współpracy.

Zespół sklepu internetowego frega24.pl