Ceny w sklepie:

Wszystkie ceny w Sklepie internetowym podane są w złotych polskich i są cenami brutto, zawierającymi podatek VAT. Ceny nie zawierają kosztów dostawy, które są uwidocznione jako odrębna pozycja na fakturze VAT

 

FORMY PŁATNOŚCI:

 

  1. Gotówką przy odbiorze towaru - dla zamówień, których wartość brutto nie przekracza 5000 zł (pięciu tysięcy złotych).
  2. Płatność kartą kredytową przy odbiorze - dla zamówień, których wartość brutto nie przekracza 4000 zł (czterech tysięcy złotych). Ta forma płatności dotyczy wyłącznie przesyłek dostarczanych Transportem własnym Sprzedawcy.
  3. Przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy Bank PEKAO S.A.28 1240 1372 1111 0010 8721 7101 po otrzymaniu faktury proforma nie później niż w termininie 14 dni pod rygorem anulowania zamówienia.
  4. Płatność przelewem (termin płatności) na rachunek bankowy Sprzedawcy po odbiorze zamówienia dla przedsiębiorców po uzgodnieniu ze Sprzedawcą.

W dniu 23.01.2019 zamieniliśmy informację o zmianie rachunku bankowego z Alior Bank na PEKAO S.A Konto w Alior Bank będzie funkcjonowało do końca stycznia 2019. Później wszystkie przelewy będą automatycznie zwracane przez bank na konto nadawcy. Konto w banku PEKAO S.A jest aktywne od początku stycznia 2019.

Formy i ceny dostawy:
 

1. Dostawa transportem własnym sklepu "frega24"

Koszt dostawy:

 Wartość zakupów     Koszt dostawy
 0 zł - 100 zł  3,95 zł
 powyżej 100 zł  0 zł

 

Czas dostawy:

Dzień i godzinę dostawy wybierasz w "kalendarzu dostaw" podczas realizacji zamówienia
 

Miasta w których dostępna jest dostawa "frega24" ( sprawdź dostępność wpisując kod pocztowy na stronie frega24.pl - prawa górna część)

Kielce, Radom, Rzeszów, Tarnów, oraz okolice ok 15 km.

 

2. Dostawa kurierem DPD: 

Koszt dostawy paczki do 30 kg (produkt+opakowanie).

 Forma płatności         Koszt dostawy
 Przelew (przedpłata  17 zł
 Za pobraniem (gotóka u kuriera)  +1,85 (18,85 zł)

Każde kolejne 30 kg kosztuje dodatkowe 17 zł (niezależnie od metody płatności). Jeśli waga przekroczy 30 kg, zostaniesz o tym poinformowany.
 

Czas dostawy:

dostawa następuje w możliwie najszybszym terminie jednak nie później niż w terminie 6 dni..

Zamówienia złożone do godziny 13 staramy się wysyłać tego samego dnia roboczego. Jeśli wysyłka nastapi później niz w kolejnym dniu roboczym, zostaniesz o tym poinformowany telefonicznie lub mailowo.

Jeśli zamawiasz większą ilość towaru, której aktualnie nie mamy w magazynie w wystarczającej ilości i zamówienie mogłoby się opóźnić - poinformujemy Cię o tym telefonicznie lub mailowo. 

 

3. Odbiór osobisty

Minimalna wartość zamówienia - 50 zł brutto.

Odbiór osobisty odbywa się w siedzibie Sprzedawcy pod adresem:

Kielce, 25-670 ul. Batalionów Chłopskich 172,  dni robocze pomiędzy godziną 8.00 a 16.00

lub w jednym z oddziałów FREGA Frejowski, Garbol Sp. J.w dni robocze pomiędzy godziną 8.00 a 18.00:

- Radom: ul. Wrocławska 4,

- Rzeszów: ul. Przemysłowa 14,

- Tarnów: ul. Czerwona 54a,

Dodatkowo odbiór alkoholu możliwy jest w:

- Kielce ul. Wiśniowa 3 - Sklep PRZEMYSŁOWO- SPOŻYWCZY

 Sprzedawca zastrzega sobie prawo wyłączenia niektórych produktów z odbioru osobistego.  Klient zostanie poinformowany o przygotowanym do odbioru zamówieniu drogą mailową, odbiór zamówionych produktów będzie możliwy nie później niż w terminie 4 dni. Dla zarejestrowanych klientów informacja pojawi się również w  panelu klienta znajdującym się w zakładce  „Moje konto”. Zmiana statusu zamówienia na „skończone” oznacza, że towar jest gotowy do odbioru.