Cisowianka woda mineralna gazowana Perlage 0,7 l

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: W magazynie

1,39 zł

Cena przeliczeniowa: 1,99 zł / litr

LUB

Krótki opis

Woda mineralna gazowana. 6 butelek w zgrzewce. Kupujesz 1 butelkę.

Więcej widoków

  • Cisowianka woda mineralna gazowana Perlage 0,7 l

Szczegóły

Cisowianka prezentuje nową wodę mineralną. Cisowianka Perlage to gazowana naturalnym dwutlenkiem węgla woda o wyjątkowo delikatnym i subtelnym smaku. Swoją nazwę zawdzięcza specjalnej metodzie nasycania dwutlenkiem węgla, która sprawia, że bąbelki są drobniejsze i uwalniają się wolniej. Dzięki temu dłużej możemy cieszyć się jej smakiem. Metoda „perlage" stosowana jest tylko w niektórych światowych produktach, np. w wodach mineralnych klasy premium, a teraz także w nowej Cisowiance.  

Michael Mascha, uznany sommelier wody określił Cisowiankę Perlage jako doskonałą wodę do wszystkich potraw, a w szczególności do białego mięsa i drobiu: To świetna woda do obiadu, czy kolacji. Małe bąbelki nadają jej „szampańskiego" smaku i delikatności, jednocześnie niedominując nad smakiem potrawy. 

Cisowianka Perlage została również doceniona przez International Taste & Quality Institute. Jury określiło Cisowiankę Perlage, jako produkt o wybitnym smaku, doceniając „równowagę pomiędzy mineralizacją a musowaniem", a także „powolne i delikatne uwalnianie się bąbelków". Cisowianka Perlage to ich zdaniem „znakomita, przejrzysta woda o odpowiednim poziomie nasycenia dwutlenkiem węgla".  

Cisowianka Perlage to jednak nie tylko wyjątkowa woda, ale także niespotykane opakowanie. Butelkę o pojemności 0,7 l wykonano z wysokiej jakości materiału łączącego w sobie zalety plastiku oraz szkła. Dzięki temu jest bardzo elegancka, a jednocześnie lekka i nietłukąca, a więc pozbawiona wad szkła. Głębokie, butelkowe kolory, a także tradycyjny kształt butelki i papierowa etykieta czynią z Cisowianki Perlage prawdziwą ozdobę domowych uroczystości, wykwintnych przyjęć, czy biznesowych spotkań.

Informacje dodatkowe

Informacja o wartości odżywczej Ogólna zawartość rozpuszczonych składnikó mineralnych: 742 mg/lKationy w mg/l,Wapniowy: 131,26,Magnezowy: 22,48,Sodowy: 10,71,Potasowy: 0,78,Aniony w mg/l,Wodorowęglany: 542,60,Chlorkowy: 3,20,Siarczanowy: 2,58,Fluorkowy: <1,00,Składnik niezdysocjowany w
Jednostka miary ml
Gramatura ( w g lub ml ) 700
Ilość netto 700
Opakowanie zbiorcze 6 butelek w zgrzewce.
Kod kreskowy 5902078003509
SKU (TYP) 78979B
Podmiot odpowiedzialny CISOWIANKA

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.