Buskowianka Zdrój woda mineralna lekko gazowana. Skrzynka 20x330 ml

Więcej widoków

Buskowianka Zdrój woda mineralna lekko gazowana. Skrzynka 20x330 ml
16,60 zł

Dostępność: W magazynie

Naturalna lekko gazowana woda mineralna. 20 butelek w skrzynce. Kupujesz 1 skrzynkę. Kaucja za butelki i skrzynkę nie jest ujęta w cenie.


Cena 1 butelki wody buskowianka kosztuje Cię tylko 0,78 zł.

Opis

Szczegóły

SKŁAD WODY MINERALNEJ:

kationy(mg/l):
sodowy - 34,40
potasowy - 9,90
magnezowy - 28,19
wapniowy - 119,28

aniony(mg/l):
chlorkowy - 31,91
siarczanowy - 140,40
wodorowęglanowy - 378,31

 

Do zakupu doliczona zostanie kaucja za butelki a za każde 20 butelek także za skrzynkę.
-kaucja za 20 butelek: 8,00 zł
-kaucja za skrzynkę: 10,60 zł
Nasz kierowca zwróci państwu kaucję przy zwrocie butelek/transporterów (prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu umówienia godziny przyjazdu kierowcy). Jest również możliwość zwrotu butelek przy okazji kolejnych zakupów w naszym sklepie oraz w biurze firmy Frega na ul. Batalionów Chłopskich 172.

 

Produkowana od 1960 roku przez „Uzdrowisko Busko-Zdrój” S.A. „Buskowianka -Zdrój” to naturalna woda mineralna; średniozmineralizowana, średnionasycona CO2 czerpana z ujęcia „Nowy Nurek” w Busku-Zdroju. Pochodząca z zasobów podziemnych, dobrze izolowanych utworami geologicznymi od zanieczyszczeń zewnętrznych woda ta jest gwarancją czystości pod względem chemicznym i mikrobiologicznym.

Bogata w mikroelementy „Buskowianka- Zdrój uzupełnia gospodarkę mineralną organizmu, dodaje sił witalnych, przeciwdziała zmęczeniu, wspomaga przemianę materii, uspokaja, doskonale orzeźwia i skutecznie gasi pragnienie. Cieszy się uznaniem wśród klientów, szczególnie dbających o zdrowie i kondycję fizyczną. Zalecana jest w profilaktyce osteoporozy, schorzeń nowotworowych, układu mięśniowo-nerwowego. Pomaga w leczeniu schorzeń metabolicznych, takich jak cukrzyca, dna moczowa, miażdżyca. Woda ta  przyspiesza wydalanie szkodliwych toksyn z organizmu.

Naturalna Woda Mineralna „Buskowianka-Zdrój” była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana podczas branżowych imprez wystawienniczych i targów. Produkt ten zdobył m.in. Nagrodę Specjalną kapituły ORŁA AGROBIZNESU za jej jakość, prozdrowotność i 50 lat tradycji.

„Buskowianka – Zdrój” smakuje naprawdę wspaniale, gorąco polecamy.

Informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Jednostka miary ml
Gramatura ( w g lub ml ) 6600
Opakowanie zbiorcze 20 butelek w skrzynce.
Kod kreskowy 5901427000268
SKU (TYP) 789781
Podmiot odpowiedzialny UZDROWISKO BUSKO
Recenzje

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.